• Przechowalnia 0
 • Koszt dostawy

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

  Odbiór osobisty

  0

  po uzgodnieniu

  Przesyłka kurierska

  16,00 zł

  3 dni robocze od czasu zaksięgowania wpłaty**

  **Dni robocze: od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

  Dane do przelewu:
  Profi-Art Robert Świerbiński
  Ozimska 184
  45-310 Opole
  754-256-49-90
  Credite Agricole
  Numer konta: 27 1940 1076 3189 9505 0000 0000.
  W celu pilnej wysyłki prosimy o kontakt.

  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep Profi-Art Niezwykłe Upominki nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.041s